Kawowe Odkrycia: SAY YES COFFEE

SAY YES COFFEE
SAY YES COFFEE

Od dłuższego czasu brakowało nam na rynku Kawowego odpowiednika sławnych Lootboxów, ale do tej pory albo nikt się nie reklamował … albo już szybko upadli, zatem zaskoczyła nas relacja Krzyśka Gonciarza na jego profilu na Instagramie

Lootbox

Lootbox jest inicjatywą, gdzie co miesiąc, w ramach subskrypcji otrzymuje się różne gadżety, figurki czy koszulki związane z danym tematem. Nigdy nie wiesz właściwie, co dostaniesz, ale wiesz, że każde rozpakowanie przypomina czas, gdy otwiera się prezenty spod choinki. Takim właśnie odpowiednikiem był walentynkowy box od kawa.pl, czyli walentynkowe pudełko z kawą i gadżetami kawowymi, tyle tylko, że …

Kawy

…ów box nie dostarczył nam kaw speciality pod przelew. A tego nam okropnie brakowało. W tym przypadku, uratowała nas firma Say Yes Coffee, którą postanowiliśmy wypróbować. Za 110 zł miesięcznie otrzymujemy 2 kawy (w ziarnie).

Jest również opcja z już zmieloną kawą.
W pierwszej paczce oprócz kaw, znajdziemy drip, filtry do niego (o dziwo znaleźli kochane przez wszystkich stare – te lepsze – filtry z Japońskiej dystrybucji).


Yes Coffee jest wrocławską firmą, która skupia się na współpracy z palarniami z całego świata, jak La Cabra, Hayb czy Gardelli i inni.

W zestawie dostaliśmy Honduras i Kenya, czyli kawy, które zawsze trafiają w nasze serca

Jaśniutka i apetyczna

Hiszpania

Ciekawą niespodzianką w pierwszej paczce były kawy pochodzenia hiszpańskiego, ciekawsze jest to … że pochodzi z palarni z Barcelony, do której w chwili publikowania tego postu się wybieramy – czyli Nomad Cafe.
Palarnia ta także będzie jednym z naszych celów w trakcie naszej wycieczki, o czym dowiecie się w naszej relacji po podróży (jak i o innych ciekawych kawiarniach tam).
Same kawy cechują się dobrym smakiem i ciekawymi nazwami. Jest to o tyle ciekawe, gdyż kawy z południa Europy rzadko cechują się wysoką jakością kaw speciality (przynajmniej po doświadczeniach z Włochami czy Gecją (poza pojedynczymi wyjątkami). W zapachu przyjemne, brązowe i nie przepalone ziarno, w Nomad wiedzą, co to znaczy palić pyszną i aromatyczną kawę.

Ola zastanawia się, do której pierwsze się dorwać

Prezent Na Gwiazdkę

Mamy dla was dobrą wiadomość, podobnie jak my skorzystaliśmy z kodu Krzyśka Gonciarza na uzyskanie 10 % zniżki, wy możecie uzyskać ją przez użycie naszego kodu przy zamówieniu na stronie SAYYESCOFFEE – SPECIALTY COFFEE SUBSCRIPTION BOX

SAYYESKAWOWIPODROZNICY20

Kod Zniżkowy

Jeśli lubicie być zaskoczeni, zapraszamy do spróbowania 🙂


RETHINK COFFEE
MAKE IT DAMN GOOD

Say Yes Coffee

P.S. Aż się dziwię, że Coffeedesk nie wpadł na taki pomysł 🙂

Pełny zestaw